Karel Chaba - Černá věž

Olej na kartonu, 29,5x26 cm, signováno vpravo dole Chaba, rám, na zadní straně autorský název.

1925, Sedlec-Prčice - 2009

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

1858. Černá věž
Dražba ukončena:28.01.2015 20:44:56
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč