Karel Červenský - Žena v šátku

Olej na plátně, 36x43 cm. Signováno vlevo dole Červenský. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi:

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

Karel Červenský
303106. Žena v šátku
Dražba ukončena:08.01.2020 20:05:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 08.01.2020 20:00:07 3314