Karel Červenský - Cestou na slavnost

Olej na plátně, 75x62 cm. Signováno vlevo dole K.Červenský. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi:

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

Karel Červenský
300372. Cestou na slavnost
Dražba ukončena:30.08.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (30.08.2019 20:01:59) 3314