Karel Čapek - Mělnické vinice v podvečer 1941

Akvarel, 24x17 cm. Signováno vpravo dole Karel Čapek 1941. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 40 cm

124028. Mělnické vinice v podvečer 1941
Dražba ukončena:15.09.2024 20:57:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč