Akvarel, 17x22 cm, signováno vpravo dole K. Boháček, rám, pasparta, zaskleno.
1886, Velké Zámachy - 1928, Praha-Vinohrady
Žák AVU (prof. Bukovac, Thiele a Krattner). Věnoval se krajinomalbě a figurální tvorbě. Nejčastěji se zabýval selskými motivy. Navrhl prapor republikánské strany kraje mladoboleslavského. Vystavoval převážně v Praze.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.