Karel Boháček - Cesta úvozem

Pastel, 46x60 cm, signováno vpravo dole K. Boháček 1912, rám, zaskleno.

1886, Velké Zámachy - 1928, Praha-Vinohrady
Žák AVU (prof. Bukovac, Thiele a Krattner). Věnoval se krajinomalbě a figurální tvorbě. Nejčastěji se zabýval selskými motivy. Navrhl prapor republikánské strany kraje mladoboleslavského. Vystavoval převážně v Praze.

Pozn.: Malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

2745. Cesta úvozem
Dražba ukončena:30.09.2015 20:43:28
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč