Karel Benetka - Slavičí dům

Olej na sololitu, 45x70 cm. Signováno vpravo dole Benetka 94. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Rok vzniku díla: 1994.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1938
Grafik, malíř, autor kresleného humoru, ilustrátor a spisovatel. Studoval na SOŠV Hollarova v Praze, poté Soukromá studia malířství a sochařství (Vraštil, Nedvěd, Koukolský, Pangrác). Kreslený humor publikoval již od r. 1968. Známý je také svou tvorbou pro děti – omalovánky, básničky a kresby zvláště pro časopisy Klokánek a Pastelka. Ilustroval řadu učebnic.

123557. Slavičí dům
Zbývá:8 dnů, 3 hodin
Konec dražby:26.09.2024 20:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 700 Kč