Karel Benetka - Krajina se žlutým sluncem

Olej na sololitu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Benetka. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Rok vzniku díla: 1994.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1938
Grafik, malíř, autor kresleného humoru, ilustrátor a spisovatel. Studoval na SOŠV Hollarova v Praze, poté Soukromá studia malířství a sochařství (Vraštil, Nedvěd, Koukolský, Pangrác). Kreslený humor publikoval již od r. 1968. Známý je také svou tvorbou pro děti – omalovánky, básničky a kresby zvláště pro časopisy Klokánek a Pastelka. Ilustroval řadu učebnic.

125343. Krajina se žlutým sluncem
Dražba ukončena:31.10.2024 21:25:27
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč