Karel Beneš - Klauni

Litografie 14/48, 65x47 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Beneš 78. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881-1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč.

72311. Klauni
Zbývá:22 dnů, 1 hodin
Konec dražby:09.02.2022 20:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 600 Kč