Olej na kartonu. 35x45 cm. Signováno vpravo dole K. Beneš. Rám, sklo.
Pozn.: Vzadu autorské razítko.
o autorovi: 1881-1941
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč.