Karel Beneš, Aleš Černý - Konvolut 3 grafických prací

2x litografie, 1x kombinovaná grafická technika, od 17x10 cm do 22x28 cm. Signovány. 2x rámovány, všechny zaskleny.

Pozn.: 1x sklo prasklé.

120902. Konvolut 3 grafických prací
Dražba ukončena:04.08.2024 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč