Karel Benedík

301229. Zátiší s květinou a štětci

popis: Kombinovaná technika, 76x60 cm. Signováno vlevo dole Benedík 57. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1923-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

dražba ukončena: 05.10.2019 20:08:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 05.10.2019 20:02:16 5980
700 Kč 03.10.2019 21:14:34 1600