Karel Benedík

301275. Portrét dívky - oboustranný

popis: Olej na plátně, 50x40 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1923-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

dražba ukončena: 06.10.2019 20:24:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 05.10.2019 23:52:12 1016
700 Kč 27.09.2019 8:58:49 55