Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Balíček. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1904 - 1985
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.000 Kč.