Karel Balíček - Předjaří v krajině

Olej na kartonu, 32x45 cm. Signováno vlevo dole Balíček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1904 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.000 Kč.

82210. Předjaří v krajině
Dražba ukončena:31.07.2022 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč