Karel Balíček - Pozdní léto

Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vlevo dole Balíček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1904 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.000 Kč.

96069. Pozdní léto
Dražba ukončena:04.06.2023 21:06:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč