Karel Balíček - Léto na Vysočině

Olej na kartonu, 23x75 cm. Signováno vlevo dole Balíček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 102 cm

o autorovi: 1904 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.000 Kč.

108076. Léto na Vysočině
Dražba ukončena:27.12.2023 22:18:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč