Karel Balíček - Kytice ve džbánu

Olej na plátně, 68x54 cm, signováno vpravo dole Balíček, rám.

o autorovi: 1904 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.000 Kč.

10207. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:27.04.2017 21:06:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč