Karel Balíček - Jaro u chalup

Olej na kartonu, 31x44 cm. Signováno vlevo dole Balíček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.000 Kč.

306007. Jaro u chalup
Dražba ukončena:02.09.2020 20:18:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč