Karel Antropius - Chalupy za rybníkem

Olej na plátně, 28x50 cm. Signováno vpravo dole Antropius. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

Karel Antropius
114585. Chalupy za rybníkem
Dražba ukončena:14.04.2024 20:57:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč