Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole Balíček, rám.
1904, Chrasť u Chrudimi - 1985
Žák prof. Ferdinanda Pochobradského. Několik let tvořil s Gustavem Macounem v Kameničkách. Maluje především Českomoravskou vysočinu. Procestoval Maďarsko, Německo, Jugoslavii a Slovensko.