Olej na plátně, 97x125 cm, signováno vpravo dole K. Chaloupka 29, rám. 1889, Hoděčín Žák AVU (1931-1936, prof. Nejedlý, Obrovský a Švabinský). Věnoval se především krajinomalbě. Své samostatné výstavy uspořádal v Praze a v Náchodě.