Karel Beneš (1881) - Od Hlinska

Olej na kartonu, 35x45 cm, signováno vlevo dole K. Beneš, rám, zaskleno.

1881, Hlinsko
Učil se u prof. E. K. Lišky, Maška, Preislera a Jakesche. Ve své tvorbě se zaměřil na motivy malebného venkova. Nejčastějšíme námětem jeho obrazů bylo Náchodsko, Hlinecko a Slovensko.

Pozn.: Malba zaprášena. Vzadu autorovo razítko.

2126. Od Hlinska
Dražba ukončena:26.03.2015 22:05:32
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč