Karásek

69682. Pouť

popis: Olej na plátně, 58x94 cm. Signováno vpravo dole Karásek. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:44:47

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč