Karel Karas - U řeky

Olej na kartonu 24x34 cm, signováno vlevo dole Karas, rám, pasparta, zaskleno.

1892, Praha-Libeň
Student UMPRUM v Praze (1923-1924; prof. Hrbek). Dále žák ukrajinské AVU v Praze (1933-34; 1936-37). Soukromě studoval u prof. Kutmana a malíře R. Vejrycha. Studijně cestoval po Bulharsku a Jugoslavii. Krajinář tvořící zejména na Kladensku.

2030. U řeky
Dražba ukončena:26.03.2015 20:29:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč