1x kresba, 1x ocelorytina, 1x heliogravura, 1x litografie, od 10x15 cm do 24x32 cm. Některé signovány. 2x rám, sklo, 2x rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.