Kamil Zvelebil, A. Zeyer, F.A.,... - Konvolut 4 prací

1x kresba, 1x ocelorytina, 1x heliogravura, 1x litografie, od 10x15 cm do 24x32 cm. Některé signovány. 2x rám, sklo, 2x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

78533. Konvolut 4 prací
Dražba ukončena:29.05.2022 20:31:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč