Kombinovaná technika - kresba, 27x22 cm. Signováno vpravo dole C. V. Muttich. Volný list.
Pozn.: Okraje poškozeny.
o autorovi: 1873 – 1924
Studoval na AVU u prof. Pirnera, maloval podobizny, krajiny a orientální motivy, ilustroval časopisy, maloval plakáty, reklamy, pohlednice a divadelní dekorace.