Kamil  Vladislav Muttich - Sokolnice

Kombinovaná technika - kresba, 27x22 cm. Signováno vpravo dole C. V. Muttich. Volný list.

Pozn.: Okraje poškozeny.

o autorovi: 1873 – 1924
Studoval na AVU u prof. Pirnera, maloval podobizny, krajiny a orientální motivy, ilustroval časopisy, maloval plakáty, reklamy, pohlednice a divadelní dekorace.

66725. Sokolnice
Dražba ukončena:14.10.2021 22:01:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč