Kamil Prudil - Probuzení

Olej na sololitu, 75x42 cm. Signováno vpravo dole Prudil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 87 cm

o autorovi: 1937 – 2006
Malíř, psycholog. Studoval na ŠUŘ v Brně a psychologii na FF UP v Olomouci. V umělecké tvorbě se věnoval převážně krajině, zvláště horské, v realistickém provedení. Byl členem výboru Sdružení výtvarníků ČR, s nimiž vystavoval.

116388. Probuzení
Dražba ukončena:26.05.2024 20:37:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč