Pastel, 42x29 cm. Signováno vpravo dole. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1873 – 1924
Studoval na AVU u prof. Pirnera, maloval podobizny, krajiny a orientální motivy, ilustroval časopisy, maloval plakáty, reklamy, pohlednice a divadelní dekorace.