Kamil  Vladislav Muttich - Portrét krojované dívky

Pastel, 42x29 cm. Signováno vpravo dole. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1873 – 1924
Studoval na AVU u prof. Pirnera, maloval podobizny, krajiny a orientální motivy, ilustroval časopisy, maloval plakáty, reklamy, pohlednice a divadelní dekorace.

62462. Portrét krojované dívky
Dražba ukončena:28.07.2021 22:10:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč