Kamil Linhart - Most

Kombinovaná technika, 25x34 cm. Nesignováno. Volný list v paspartě.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1920 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

25420. Most
Dražba ukončena:29.11.2018 22:34:53
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 29.11.2018 22:29:53 2221