Kamil Linhart - Domy

Nejdelší strana: 45 cm

Kombinovaná technika - olej, tempera na papíře, 42x36 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

o autorovi: 1920 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

113224. Domy
Dražba ukončena:17.03.2024 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč