Kamil Lhoták - Dívčí motiv

Detail položky

Detail položky

Lept, 33x23 cm. Signováno tužkou vpravo dole Kamil Lhoták 1971. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: V papíře mimo tiskovou plochu skvrnky.

Nejdelší strana: 54 cm

 

o autorovi: 1912 - 1990
Narozen v Praze. Vystudoval práva, v malířství byl samoukem. Ve své tvorbě se nechal inspirovat hlavně moderní technikou: kreslil a maloval horkovzdušné balony, vzducholodě, letadla, bicykly nebo staré automobily, závodiště, kouřící komíny nebo nádraží a také ohrady a zákoutí pražské periférie.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

vydraženo doporučujeme
152456. Dívčí motiv
Dražba ukončena:28.01.2026 21:49:15
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
14 000 Kč 28.01.2026 21:46:15 9543
13 000 Kč 28.01.2026 21:44:13 19695
12 000 Kč 28.01.2026 21:38:52 9543
11 000 Kč 28.01.2026 21:31:30 19695
10 000 Kč 28.01.2026 21:13:30 51
9 500 Kč 28.01.2026 19:34:16 1336
9 000 Kč limit (28.01.2026 19:33:38) 19695
8 500 Kč 28.01.2026 19:33:39 1336
8 000 Kč limit (28.01.2026 18:44:28) 19695
7 500 Kč 28.01.2026 18:44:29 747
7 000 Kč limit (28.01.2026 17:18:11) 19695
6 500 Kč 28.01.2026 17:18:12 3278
6 000 Kč limit (28.01.2026 13:52:25) 19695
5 500 Kč 28.01.2026 13:52:26 747
5 000 Kč limit (28.01.2026 13:51:32) 19695
4 900 Kč limit (28.01.2026 13:51:31) 747
4 600 Kč limit (14.01.2026 4:15:34) 19695
4 500 Kč 14.01.2026 4:15:35 8558
4 400 Kč limit (14.01.2026 4:15:27) 19695
4 300 Kč 14.01.2026 4:15:28 8558
4 200 Kč limit (14.01.2026 4:15:20) 19695
4 100 Kč 14.01.2026 4:15:21 8558
4 000 Kč limit (03.01.2026 16:28:05) 19695
3 900 Kč 03.01.2026 16:28:06 1336
3 800 Kč limit (03.01.2026 16:28:02) 19695
3 700 Kč 03.01.2026 16:28:03 1336
3 600 Kč limit (03.01.2026 16:27:58) 19695
3 500 Kč 03.01.2026 16:27:59 1336
3 400 Kč limit (03.01.2026 16:27:54) 19695
3 300 Kč 03.01.2026 16:27:55 1336
3 200 Kč 31.12.2025 12:11:32 19695
3 100 Kč 24.12.2025 21:26:00 14031
3 000 Kč 23.12.2025 22:30:26 15031