Kamil Lhoták - Vzducholoď (Odila čili cesta do Lourd)

Nejdelší strana: 39 cm

Litografie, 9x7 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

84370. Vzducholoď (Odila čili cesta do Lourd)
Dražba ukončena:12.10.2022 22:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč