Kamil Lhoták - Vykopávání pokladu

Litografie, 18x14 cm, signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

72314. Vykopávání pokladu
Zbývá:22 dnů, 1 hodin
Konec dražby:09.02.2022 20:10:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč