Kamil Lhoták - Vykopávání pokladu

Litografie, 19x13 cm. Signováno vlevo dole Kamil Lhoták. Volný list.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

37263. Vykopávání pokladu
Dražba ukončena:13.11.2019 20:57:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč