Kamil Lhoták - Vykopávání pokladu

Litografie, 18x14 cm. Signováno vlevo dole K. Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

21386. Vykopávání pokladu
Dražba ukončena:28.06.2018 18:19:16
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč