Kamil Lhoták - Vltavské nábřeží - pohled na smíchovskou stranu

Nejdelší strana: 27 cm

Barevná litografie, 13x7 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

116503. Vltavské nábřeží - pohled na smíchovskou stranu
Dražba ukončena:26.05.2024 21:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč