Kamil Lhoták - Větrná elektrárna a špulka

Litografie, 13x8 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták 1971. Volný list.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

55491. Větrná elektrárna a špulka
Dražba ukončena:14.01.2021 22:14:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč