Kamil Lhoták - V krajině

Litografie, 12x8 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták 1971, volný list.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

13992. V krajině
Dražba ukončena:15.11.2017 19:16:05
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:4 800 Kč