Kamil Lhoták - Stroje

Suchá jehla, 6x8 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták 45. 1/6. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

35852. Stroje
Dražba ukončena:16.10.2019 20:49:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč