Kamil Lhoták - Středozemní moře

Litografie, 48x59 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát Spolku přátel Kamila Lhotáka.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

33826. Středozemní moře
Dražba ukončena:26.06.2019 21:06:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč