Kamil Lhoták - Stan a balón

Litografie, 16x29 cm. Signováno tužkou vpravo dole Kamil Lhoták 75. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

80086. Stan a balón
Zbývá:11 dnů, 9 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:32:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 200 Kč