Kamil Lhoták - Stan

Litografie, 9x11 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták 73. Volný list.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

58014. Stan
Dražba ukončena:14.04.2021 19:27:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč