Kamil Lhoták

58014. Stan

popis: Litografie, 9x11 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták 73. Volný list.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 3 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč