Kamil Lhoták - Soubor 9 litografií Kamila Lhotáka

Litografie, od 12x13 do 5x13 cm. Vždy 3 litografie v jedné paspartě. Přílohy časopisu Hollar. Nesignováno.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

18928. Soubor 9 litografií Kamila Lhotáka
Dražba ukončena:16.05.2018 18:08:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč