Kamil Lhoták - Savon de Rox - Pařížská nároží

Litografie, 19x14 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

37232. Savon de Rox - Pařížská nároží
Dražba ukončena:13.11.2019 20:26:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč