Kamil Lhoták - Santa Lucia

Litografie 18x14 cm. Signováno vpravo dole tužkou K. Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

70798. Santa Lucia
Dražba ukončena:13.01.2022 21:34:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč