Kamil Lhoták - Santa Lucia

Litografie, 19x15 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták. Volný list.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

37246. Santa Lucia
Dražba ukončena:13.11.2019 20:40:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč