Kamil Lhoták - Santa Lucia

Litografie, 17x14 cm. Signováno vpravo dole tužkou K. Lhoták pravděpodobně ne rukou autora. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

23766. Santa Lucia
Dražba ukončena:01.11.2018 18:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč