Kamil Lhoták - Rudoarmějec

Akvarel, 23x8 cm. Signováno vlevo dole Kamil Lhoták 67. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým, PhDr. Karlem Srpem a Vladimírem Lekešem.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

71769. Rudoarmějec
Zbývá:10 dnů, 11 hodin
Konec dražby:27.01.2022 21:30:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 400 Kč