Kamil Lhoták - Rozřezávání obrovské lokomotivy

Kresba, 16x21 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Přiložena kniha Pohádky o mašinkách, kde je kresba reprodukována. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

76723. Rozřezávání obrovské lokomotivy
Dražba ukončena:12.05.2022 22:18:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč